AUTO DIZAINS

"Automašīna ir tava vizītkarte uz riteņiem"

 

Auto aplīmēšana ar reklāmas tekstiem, grafikām un telefona numuriem nav jaunums mārketinga jomā, taču neskatoties uz to, tas ir viens no tiem obligātajiem pasākumiem, kurš:

  • veidos firmas tēlu
  • vienmēr būs klientu acu priekšā
  • izcelsies uz citu fona
  • kalpos par vizītkarti uz riteņiem

Nodrošinam auto aplīmēšanu - no idejas līdz rezultātam.

Lai reklāma dotu labus augļus, no sākuma mēs izstrādāsim jūsu piedāvajuma vai informācijas vizuālu noformējumu, izvietosim tekstus un logo, izvēlēsimies uzlīmju tipu – plēvi vai magnētiskās uzlīmes, izskaidrosim katra īpašības un priekšrocības, kā arī nodrošināsim kvalitatīvu izpildi no idejas līdz rezultātam.

 

Brīva vieta jūsu reklamai” nav tas pats kas „brīva, bezmaksas vieta jūsu reklāmai”. Izmantojot šādu iespēju, Jums nepieciešami tikai vienreizēji ieguldījumi, un reklāma pati dzīvos savu dzīvi.

Gandrīz katra cilvēka dzīve, īpaši lielpilsētās, tiek pavadīta bezpieturu kustībā, tas veido transportu par neaizvietojamu līdzekli mērķu sasniegšanai. Neatkarīgi no tā, vai tev ir mašīna, vai tu izmanto sabiedrisko transporta līdzekļu pakalpojumus, tu atrodies cilvēku plūsmā, kuri nepārtraukti mainās. Šadā kustībā ir grūti kaut ko pateikt, lai tevi sadzirdētu, jo ir pārāk skaļi, nav laika, vai arī tu nezini, kurā valodā pievērsties,  kā arī ne vienmēr ir zināms, vai cilvēkam ir svarīgs tas, ko pateiksi.

  Automašīnu aplīmēšanaAutomašīnu reklāmas dizaina izstrāde 
 

Pasniedzot reklāmu vizuāli uz automašīnas ir daudz priekšrocību. Šīs reklāmas ir skaidri saprotamas, tās nekrīt uz patēretāju nerviem, tās ieinteresē, jo nav uzbāzīgas.  Galvenā priekšrocība ir tā, ka šī reklāma nav statiska. Ja patērētājs nenāk pie reklāmas, šī reklāma pati aizbrauc pie patērētāja!

Papildus reklāmas uz automašīnas  

Izstrādājam arī cita veida reklāmas uz automašīnām.

Uzlīmes nav vienīgais reklāmas veids jūsu automašīnai. Jūsu automašīnu var papildināt arī ar citiem reklāmas elementiem, kā piemēram, iespaidīgiem reklāmas materiāliem, kas stiprināmi uz jumta vai piekabes. Mērķis ir panākt unikālu izskatu, kurš izceļas vai pat šokē, lai cilvēki, to pamanot, ir gatavi to pieminēt savās sarunās.

 

Ja jums ir ideja vai vēlme, nāciet pie mums un mēs palīdzēsim ar tās izstrādi, pilnveidošanu un realizēšanu.

Kontakti