IEPAKOJUMS UN NOFORMĒJUMS

"Lai katrs produkts izskatītos unikāli."


 

Dizaina izstrāde un ražošana


Neparasts un iespaidīgs preces iepakojums spēlē nozīmīgu lomu produkta vērtības paaugstināšanā: jo lielāka vērtība, jo patērētājs grib vairāk par to samaksāt. Ja viņš dažādu iemeslu dēļ nevar iegādāties preci, viņš to atcerēsies un kādreiz noteikti to nopirks!

Iesaiņojam produktus atbilstoši jūsu velmēm un nepieciešamībām.

  Iepakojumi un citi produktu iesainosanas risinājumi  

Produkta iesaiņošanas procesā svarīgi zināt, kādu mērķi jūs gribat sasniegt: iespaidot, motivēt, veidot imidžu, vairāk pārdot vai sasniegt visas iepriekš minētās lietas vienlaicīgi. No tā būs atkarīgs gan dizains, gan materiāla izvēle.

Pirmais iespaids cilvēkam spēlē lielu lomu. Veidojot pēc skata vizuāli pievilcīgu iepakojumu, mēs spējam piesaistīt pozitīvu uzmanību un panākt, ka cilvēka skatiens, slīdot pāri pilnam veikala plauktam, apstājas tieši pie jūsu produkta.

 

"Pievilcīgs iepakojums izraisa

vienu vēlmi - uzzināt, kas ir iekšā..."


Uzziniet vairāk par mūsu piedāvātajiem dizaina un drukas darbiem, kā arī aicinām Jūs pie mums birojā, kur draudzīgā atmosfērā izdzersim tasīti kafijas vai tējas, uzzināsim par Jūsu produktu vai pakalpojumu, Jūsu velmēm, un mūsu profesionāļu komanda piedāvās atbilstošu, individuālu risinājumu.