MĀJASLAPU IZSTRĀDE

"Mājas lapa ir tava vizītkarte!"


Mēs sekojam līdzi  patērētājam un viņa vajadzībām, tāpēc pēc jūsu pasūtījuma veidojam ērtas izmantošanā, augsti tehnoloģiskas konkurētspējīgas mājaslapas, pievienojam atsauces uz populāriem sociāliem un ziņu portāliem, projektējam unikālu dizainu un piedāvājam savus padomus un pieredzi.

 

Mūsu dizaineru un programmētāju komanda piedāvās risinājumus interneta lapas dizainam, uzbūvei un funkcijām, kas atbilst mūsdienu tendencēm un Jūsu vēlmēm.

 

Piedāvājam:

  • interneta lapas dizaina izstrādi

  • lapas tehnisko izveidi

  • saita optimizāšanu meklētājiem

  • satura izveidi

  • bilžu apstrādi

  • interneta baneru izveidi

  • logotipu izstrādi

 

Kas ir web dizains?

Tas ir modernākais veids, kā dalīties ar informāciju, pateicoties e-videi.

Interneta priekšrocības ir uzņēmuma priekšrocības, un mēs ar prieku tās Jums palīdzēsim izmantot. 

Kādreiz internets bija komunikācijas un informācijas apmaiņas vienkāršošanas līdzeklis, tagad tas tiecas savienoties ar realitāti, kas nozīmē, ka robežas starp reālo un virtuālo pamazām zūd. Veids informācijas sekmīgai meklēšanai sen vairs nav bibliotēku apmeklēšana. Laika paaugstinātās vērtības gadsimtā internets ir ērtākais veids, kā īsā laika periodā atrast sev vajadzīgo informāciju. Taču jo vairāk cilvēks saņem, jo vairāk pieprasa: ja pirms dažiem gadiem mēs meklējām informāciju dažādās mājās izgatavotās mājaslapās, tad pašlaik mēs tiecamies pēc mājaslapu pievilcīga vizuālā noformējuma, ērta informācijas sakārtojuma, iespējas savienoties ar citām vietnēm caur šo lapu.

 

Logotipa dizains un tā izstrāde.

Neliels pēc izmēra un satura, bet tik svarīgs attēls/ simbols ir uzņēmuma logo, kur  jāatspoguļo uzņēmuma nosaukums, zīmējums vai tēls, kas ne tikai asociējas ar jums, bet paliks atmiņā kaut uz simts gadiem! Mēs pievēršam lielu uzmanību jūsu idejām un velmēm, vienlaicīgi tās papildinot un pilnveidojot, lai nonāktu pie maksimāli labākā rezultāta.

 

Uzņēmuma korporatīvā stila izveide.

Varam jum palīdzēt nevien ar mājaslapas vai logotipa izstrādi, bet arī ar uzņēmuma kooparatīvā stila izveidošanu, kas sevī ietver vizītkaršu, veidlapu, prezentāciju slaidu u.c. materiālu dizainu.

Vairāk par piedāvātajiem dizaina un drukas pakalpojumiem...

 Mājaslapu izstrāde.    

 

Aicinām Jūs pie mums birojā, kur draudzīgā atmosfērā izdzersim tasīti kafijas vai tējas, uzzināsim par Jūsu produktu vai pakalpojumu, Jūsu velmēm, un mūsu profesionāļu komanda piedāvās atbilstošu, individuālu risinājumu, kas iespaidos jebkuru mājaslapas apmeklētāju.