MASKAS UN TĒRPI

"Zīmolu tēlu kostīmu dizains un ražošana."


Masku koncepta izstrāde

Mēs palīdzēsim izveidot neatkārtojamu tēlu, kurš pievērsīs uzmanību, radīs iespaidu un emocijas, kuras kļūs par sākumu vai turpinājumu sekmīgai reklāmas kampaņai.
Mēs piedāvājam tērpu, masku, kostīmu dizaina izstradāšanu, kurus var izmantot uzņēmuma reklāmas akcijas pasākumos tirdzniecības centros un izstādēs, savos un savu klientu svētkos vai reklāmas filmēšanas dienās.

Masku izgatavošana.

Izgatavojam jebkursa sarežģītības tēlus, vai tie ir dzīvnieki, vai supervaroņi no komiksiem. Izveidosim, uzšūsim, pielaikosim, salīmēsim, ieģērbsim un palaidīsim pa centru. 

Maska un tērps rada neaizmirstamu tēlu, kurš jebkuram paliks atmiņā vai tiks asociēts ar firmas zīmolu! 

 

Labs kostīms vai tēls ir labs sākums iepazīšanai, izcila metode klientu garastāvokļa uzlabošanai un iedvesmai, kā arī tas ir radošs veids kā pievērst jūsu konkurentu klientu uzmanību sava uzņēmuma produkcijai.

 

Masku un kostīmu konseptu izstrāde un izgatavošana

 

“Maska izmainīja

mana produkta dzīvi!”

Katrs cilvēks pievērš uzmanību kaut kam neparastam, īpaši, ja runa ir par jaunu tēlu, kurš pēkšņi parādās uz televīzijas ekrāniem vai draudzīgi sasveicinās pilsētas ielās.

 

Kurš varēja iedomāties, ka reklāmas triks ar labsirdīgi smaidošo un mērķtiecīgo zaķīti nesīs tādu ilggadīgu popularitāti? Atbilde ir vienkarša - mīļš dzīvnieks, kuru apdāvināja ar degsmi un tieksmi būt pirmajam, iespaido pircējus un no viņu bērnības paliek atmiņā.

 

Katram zīmolam ir savs tēls -

ar kuru iespējams uz ielas vai pasākumos nekļūdīgi identificēt konkrēto zīmolu... Osram lācis vai Duracell zaķis ir atpazīstami tēli, kuri prezentē uzņēmumus, radot jautras, pozitīvas emocijas.