POSM - Point Of Sale Materials

"Pārdošanu veicinoši materiāli."

POSM ir “point of sale materials”, proti, tie ir pārdošanu veicinoši materiāli, kas tiek novietoti produkta tirdzniecības vietās.

 

Reklāmas materiālu izveide


Kliedz, lec vai negaidīti parādās, dīvaini, bet runa ir par reklāmu. No angļu valodas mēs zinām abreviatūru POSM - point of sales materials, tas ir - pārdošanu veicinošie materiāli, kuri ar produktiem pilnajos veikalu plauktos izcels tieši Jūsu produktu, bet grāmatvežu kalkulators parādīs peļņas pieaugumu.

 

Pārdošunu veicinoši materiāli

 

"Pārdošanas atbalsts

stiprina zīmolu"

 

Jums ir produkts, taču mēs piedāvajam to sagatavot veiksmīgai pārdošanai veikalos, veicinot to pamanāmību un izceļot produktu no citiem līdzīgiem produktiem. Tas palīdzēs ne tikai saņemt lielāku peļņu, bet arī saīsinās produkta ceļu uz atpazīstamību. 

Produktu noformējums

 

POSM pārdošanu veicinoši materiāli

 

Vobleri un stopperi ir reklāmas, kuras „lien ārā” no plaukta, tās īpaši izdevīgi ir izmantot veikalos, kur līdzīga produkcija aizņem veselu sienu un nepieciešams akcents konkrētam produktam. 

 

Produktu un plauktu noformējums

Veikala plauktu noformējums

Cenu uzlīmes, etiķetes, flyeri un bukleti, vobleri un stopperi - palīdzēs gadījumā, ja vajag pievērst papildus uzmanību jūsu produktam.

Uzlīmes un etiķetes var papildināt ar informāciju par loteriju, papildus iespējām, iegādājoties produktu, vārdiem „Uzvara ir mūsu - sausiņi jūsu”, vai lielu cenrādi. Uzlīmes un etiķetes var izpildīt jebkurā krāsā un formā. 

Flyeri un bukleti satur informāciju, kuru grūti iekļaut uzlīmes formātā, tie ir domāti papildus informācijai par produktu, to izmantošanu, receptēm vai šīs firmas parējo produkciju.

Nodrošinām arī stendu ražošanu un pielāgošanu...