STENDI UN PREZENTĀCIJU GALDI

"Preci redz, ja tā ir pareizi izvietota."

 

Stendu izgatavošana un pielāgošana konkrētiem produktiem. Koncepta izstrāde, adaptācija, ražošana. Prezentāciju galdi un banneri.

 

Stendu ražošana

Stendu ražošana un pielāgošana konkrētiem produktiem. Koncepta izstrāde, adaptācija, ražošana. Produktu izvietošanas vajadzībām izgatavojam stendus no nepieciešamajiem materiāliem vai to kombinācijām. Papildinām ar reklāmas materiāliem vai lokalizējam vietējam tirgum.

 

Metāla stendi - universāli metāla stendi, maināmu plauktu augstumu, režģu sienām, dažādu āķu izvietošanas iespējām.
Plastikāta stendi - dažādi organiskā stikla locījumi, comatex pamatnes ar līmplēvi, kombinācijas ar stiklu un metālu.
Kartona stendi - grīdas stendi, galdu stendi, apdruka. Individuālā dizaina stendi - modelēsim stendu pēc jūsu velmēm.

Stendu adaptēšana - stendi  bieži tiek piedāvāti no produktu ražotāja puses, taču reizēm tie ir jāpārveido, lai atbilstu veikalu noteiktajiem standartiem, vai arī jāpievieno reklāmas materiāli un paskaidrojumi vietējā valodā. Veicam arī akcijas stendu noformēšanu.

 

 

Stendu izveidosana un pielagosana

 

Reklāmas banneri un stendi.

Reklāmas banneri un stendi, roll up plakāti, reklāmas sienas izstādēm, karogi, ēdienkaršu turētāji, bukletu turētāji u.c.

 

Prezentāciju galdi un letes.

Prezentāciju galdi no plastmasas un koka. Standarta un nestandarta risinājumi dažāda veida prezentāciju norisei. Mēs palīdzēsim jums īstenot idejas, izstrādājot tieši jums nepieciešamo risinājumu.

Katrai precei ir nepieciešams savs izvietojums. Daļu no produktiem var uzskatāmi izvietot dažādu izmēru un konfigurācijas stendos. Piedāvājam tiešās pārdošanas stendu izveidi pēc individuāliem dizainiem vai standarta risinājumiem.